rum.orsitaning.ru

Dormitor pentru pisici

Dormitor pentru pisici

Din cauza dragostei pentru animalele lor de origine, încercăm să ajungem la ei toate cele bune, care ar crea cazare favorabil și confortabil în apartamentele noastre. confortabil zgârierea posturi permiteți prietenilor noștri cu blană mențină ghearele lor în „alertă“, diverse jucării le permite să-și petreacă timpul lor liber timp de distracție, și canapele moi și case confortabile permite elevilor noștri să ia fericit o pauză de la grijile de zi cu zi.

fabrica argentiniană pentru producția de mobilier pentru animale de companie "Cedel Animale de companie & Style " a schimbat radical ideea de spațiu de dormit pentru animalele noastre de companie, oferind o noua colectie intreaga de mobilier de dormitor, nu diferă în frumusețea și ușurința lor de cele care sunt destinate pentru oameni.

Dormitor pentru pisici

Video: DORMITOR ch.36 SI DILLERONA MINIKOSHKI - ascunde și caută Maynkraft cu Freddy de la FNAF

Dormitor pentru pisici realizate din lemn natural, cu toate nevoile și circumstanțele vieții pentru prietenii noștri cu patru picioare. colecţia dormitoare o mare varietate de stiluri, cu modele exclusive și sunt în măsură să satisfacă toate dorințele și nevoile atât animalele de companie și proprietarii lor.Kit-ul dormitoare pentru pisici Acesta include o saltea moale, confortabil, perna, lenjerie de pat de dimensiunea corespunzătoare, și ca un bonus pentru cumpărător de a alege din două vase de ceramică oferă, armonie în culoare și design în interiorul camerei în care va fi amplasat dormitor pentru pisici.

Video: pisica dormitor

Dormitor pentru animale de companie cu blană

Tot mobilierul este realizat manual și a lucrat la cel mai mic detaliu, astfel încât să arate ca un lucru real. Da, și un set de mobilier, inclusiv un pat cu noptiere și scaun original, pentru o vacanță relaxantă a elevilor noștri, făcând dormitor pentru pisici absolut similar cu cel pe care ne-am folosi. Cu o astfel de mobilier pisica uita vreodată despre insomnie!

Suite cu un dormitor pentru pisici

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Scarpinatul posturi pentru pisici TrixieScarpinatul posturi pentru pisici Trixie
Case Soft pentru pisiciCase Soft pentru pisici
Accesorii elegante pentru animale de companieAccesorii elegante pentru animale de companie
Selectați mai multe case pentru pisici de talie mareSelectați mai multe case pentru pisici de talie mare
Produse cu design elegant pentru animale de companieProduse cu design elegant pentru animale de companie
Casa-pisică detrevoCasa-pisică detrevo
Pisoi casaPisoi casa
Zgârierea posturiZgârierea posturi
Pisoii cu o surprizăPisoii cu o surpriză
Cum sa faci un post scratchingCum sa faci un post scratching
» » Dormitor pentru pisici
© 2021 rum.orsitaning.ru