rum.orsitaning.ru

Massager pentru ... pisici?!?

Video: complex Masaj Satit Senses 2.0

massazherTumbler Cat

Cu toții avem o reprezentare corectă a ceea ce masaj. Mulți dintre noi chiar a folosit această minune a tehnologiei. publicitate Annoying la televiziune ne amintește constant că maseur „Sculptorul Corp“ avem nevoie doar. Aparate de masaj pentru oamenii de acolo sunt atât de multe, masaj corp, picior pentru o siluetă subțire, lista este fără sfârșit.

Dar ceea ce a fost surpriza mea când, pe site-ul unuia pe Internet am găsit un magazin pentru animale de companie Tumbler Cat! Da, da, nu fi surprins, acest Massager este special conceput pentru animalele de companie noastre iubite. Spre surprinderea mea nu a existat nici o limită. Nici nu a putut imagina că producătorii Accesorii Cat ghicit înainte. La început nu am luat această noutate în serios la modă, dar după ce a citit rezumatul la aparat, am dat seama că ar putea fi utilă pentru achiziționarea elevii noștri.

După cum sa dovedit, animalele noastre de companie sunt foarte pasionat de masaj. Cel mai adesea nu le înțeleg prin accidente vasculare cerebrale, amintiți-vă cum pisicile destul începe să toarcă atunci când le pentru animale de companie. Pielea pisicilor a crescut sensibilitatea datorită receptori specifici situate pe ea.

Massager pentru pisici

Massager pentru pisici aduce animalele de companie o mulțime de distracție. Este un centru de masaj, care va oferi animalului de companie nu numai de îngrijire pentru părul, dar, de asemenea, va stimula gingiile. Producătorii de Massager fin a luat în considerare toate caracteristicile animalelor noastre, și l-au prevăzut cu o tavă specială Catnip,  la care animalele noastre de companie nu sunt indiferenți.pisica Massager

În practică, sa constatat că Massager pentru pisici Ea are asupra elevilor noștri un efect benefic. De exemplu, pisica anxios și temător, după mai multe ședințe de masaj, efectuate de un maseur, a câștigat pace și a încetat să mai fie zgomote puternice speriat și bruște.

Cu ajutorul masaj poate ajuta la eliminarea animalele de companie de oboseală. Massager și perfect potrivite pentru recuperarea energiei de animalele noastre de companie.

Massager pentru pisici

Video: 10 produse utile pentru pisici cu Aliekspressa / Cele mai bune lucruri cu Aliekspressa

Sistemul de masaj Kit include o varietate de inserții pentru masaj facial intensiv și gâtului animalelor noastre. vârful de cauciuc special va oferi un masaj al gingiilor și o saltea de masaj este ideal pentru masarea picioarelor. Catnip, care a inclus, de asemenea, masajul va ajuta animalul sa se obisnuiasca pentru inovare, și să învețe să se bucure de masaj!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Publicitatea produselor alimentare pentru pisiciPublicitatea produselor alimentare pentru pisici
Publicitatea produselor alimentare pentru pisiciPublicitatea produselor alimentare pentru pisici
Cum să se spele pe dinti câineleCum să se spele pe dinti câinele
Castron pisicaCastron pisica
Cum sa faci un masaj pisica?Cum sa faci un masaj pisica?
Massager pentru pisiciMassager pentru pisici
Masaj pentru pisiciMasaj pentru pisici
Masaj pentru pisiciMasaj pentru pisici
Sărituri GallopSărituri Gallop
Feeder - puzzle pentru pisiciFeeder - puzzle pentru pisici
» » Massager pentru ... pisici?!?
© 2021 rum.orsitaning.ru